Про компанію

Приватне підприємство “Молочні Дари” є одним з найуспішніших дистриб”юторів продуктів харчування, в основному молочної продукції: сирів, масла, молока, йогуртів на ринку Західної України. Підприємство було засноване у 2002 році. Наша партнерська мережа охоплює регіони Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Волинської областей і пропонує нашим клієнтам продукцію від відомих торгових марок вітчизняного та європейського виробництва.

Приватне підприємство “Молочні Дари” є дистриб”ютером торгових марок: “Золотава”, “Попільнянське” “Звенигора”, “Клуб Сиру”, “Добряна”, “Молочна Мрія”, “Молочний візит”, “Літин Білозгар”, “Пирятин”, “Баштанка”, “Мілкер”, “Млековіта”, “Серпц” та інші сири Європи. Нашими клієнтами є понад 2890 торгових організацій Західної України. Форма нашої роботи це активний та пасивний продаж товарів, безкоштовна доставка по містах та областях, діє гнучка система знижок, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Привілеї нашої компанії у тому, що ми добре відчуваємо потреби людей саме нашого регіону. Сконцентровуючись не на масштабності, а на специфіці регіону, ми одержали можливість більш ретельніше подбати про: асортимент продукції, який би задовільнив уподобання та вибагливі смаки клієнтів, cтворення присутності духу рідного краю в наших магазинах, чим сприяємо збереженню цінностей українського народу; творчий підхід у оновленні інтер’єрів магазинів, яких налічується у нашого підприємства більше двадцяти; розвиток рідного краю, приймаючи активну участь в соціальному житті регіону; кожного клієнта зокрема, керуючись одним кредо: думай про ближнього, як про себе; запровадження у свою роботу нових комп”ютерних технологій; високої виконавчої дисципліни; плідну та чесну співпрацю з партнерами; постійний рух та розвиток, що є беззаперечною умовою успіху.

Багаторічний досвід співпраці з європейськми постачальниками дозволяє нам підтримувати наявність широкого асортименту якісної продукції, який максимально відповідає потребам наших клієнтів. Вся продукція з Європи експортується нашим підприємством безпосередньо від заводів-виробників.

У нашому підприємству наявні склади з новим холодильним обладнанням для підтримання температури, яка б відповідала збереженню товару, наявний транспорт у кількості десяти автомобілв для доставки товару безпосередньо клієнтам-споживачам. Наше підприємство є одним із небагатьох, яке надає товар для реалізації клієнтам-споживачам на договірних умовах з відтермінуванням його оплати.

Якісна робота компанії понад
десятиліття!
Підприємство працює з 2003 року. За більш як десятиліття нашої роботи ми налагодили співпрацю з найкращими й найуспішнішими компаніями України та Європи. Наша продукція завжди якісна і свіжа, відповідає усім державним стандартам.

Умови нашої співпраці – досить гнучкі, ми зважаємо на думку партнерів і поважаємо їхні інтереси. Ми займаємо вагоме місце на ринку молочної продукції, це свідчить, що компанія працює якісно і політика її керівництва є правильною.